ANKARA KENT KONSEYİ KALECİK İÇİN KOLLARI SIVADI
Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Yürütme kurulu üyeleri ve Turizm Çalışma Grubu üyeleri Kalecik ilçesinde incelemelerde bulundu. Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ile birlikte Kalecik Belediye Başkanı Dr. Duhan Kalkan’ı ziyaret eden Ankara Kent Konseyi, Kalecik ilçesinin turizm potansiyelinin artırılmasına destek verecek.
Kent yönetiminde sivil toplum kuruluşları ve tüm paydaşlarla ortak akıl doğrultusunda projelere destek olan Ankara Kent Konseyi, ilçe ilçe gezerek Başkent’in turizm potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlıyor.
Yerli ve yabancı turistleri Başkent’e çekecek projeleri ilçe belediye başkanlarıyla değerlendirip farkındalık amaçlayan Ankara Kent Konseyi’nin son durağı Kalecik oldu.
Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Yürütme Kurulu Üyeleri, Turizm Çalışma Grubu üyeleri, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ile birlikte Kalecik Belediye Başkanı Dr. Duhan Kalkan’ı ziyaret etti.