Yürütme Kurulu

Halil İbrahim Yılmaz

● Ankara Kent Konseyi Başkanı
● Ankara Ticaret Odası Başkan Vekili
● Ankara Katılımcı Yönetim Derneği (ANKA-DER) Yönetim Kurulu Başkanı
● Formula A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Metin Akyüz

● Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı
● Spor Yöneticisi

Hüseyin Ar

● ANKESOB - Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili

Fırat Aslanbaş

● İş İnsanı

Sevinç Atabay

● Eğitim Politikalar Danışmanı

Arzu Balkan

● Oyuncu - Eğitimci

Ahmet Baydın

● Veteriner Hekim
● Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı
● Veteriner İç Hastalıkları Derneği

Alper Bilan

● Vakıf 19 Çorumlular Vakfı Başkanı

Abdullah Çavuş

● Bağımsız Denetçi
● Mali Müşavir

Faruk Çınkı

● Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı

Prof. Dr. Deniz Demiryürek

● Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

Eda Ersoy Tombakoğlu

● Kentsel Tasarımcı
● Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Talha Geredeli

● Yapımcı
● MÜSİAD Ankara E. Yönetim Kurulu Üyesi

Özlem Gürses

● Gazeteci
● Mimar

Murat Kandazoğlu

● Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı

Cevriye Kaya

● Fidanlık Mahallesi Muhtarı
● Çankaya Muhtarlar Derneği

Rümeysa Kırmızı

● Mimar
● Öğrenci

Sertaç Köleli

● İş İnsanı

Bülent Küpeli

● Elmadağ Belediye Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. Lale Özgenel

● ODTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi
● TED Üniversitesi Ankara Kent Konseyi Temsilcisi
● 1927 Mimarlar Derneği E. Başkanı

Pınar Öztürk

● Eğitimci

Harun Sakınan

● Avukat
●Söğütözü Hukuk Derneği

Anıl Serin

● Yüksek Ziraat Mühendisi
● İletişimci

Hüseyin Kaya

●TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu Üyesi

Yaprak Sebahat Şahin

● İktisatçı
● Gazeteci

Okan Tosun

● ANDA Başkanı

Doç. Dr. Serkan Yorgancılar

● Sosyolog

Cumhur Cem Abbasoğlu

● Eczacı
● Ankara Eczacılar Odası Başkanı

Murat Akyüz

● Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu Genel Başkanı

Erhan Aras

● Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı

Ercan Ata

● ASO Ankara Sanayi Odası Başkan Vekili

Turgut Bahadır

● Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı

Dr. Süleyman Basa

● Yüksek Mühendis
● Türk İnternet Medya Birliği Genel Başkanı
İnternet Medya Bilişim Federasyonu Genel Başkanı

Derya Baykal

● Dış İlişkiler / Diplomasi

Berker Bülbüloğlu

● İşletmeci
● Turizm Yöneticisi
● İş İnsanı

Mustafa Çetin

● İnşaat Mühendisi
● Türkiye Yapı Denetim Derneği

Harun Demir

● Akademisyen
● Türkolog

Halil Ecer

● Kent Sosyoloğu
● Ankara Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı

Düzgün Esina

● Jeoloji Mühendisi
● TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Mehlika Gider

● Yapımcı
● KAİSDER Kadın İş Verenler ve Sanayiciler Derneği

Ahmet Bora Hızal

● Ankara Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Üsame Kalaycı

● Çevre Mühendisi

Emrah Kaymak

● İç Mimar
● Uluslararası İç Mimarlar / Tasarımcılar Federasyonu (IFI) Başkanı
● TMMOB İç Mimarlar Odası 23. 24. 25. 26. 27. Dönem Genel Başkanı

Hicran Koca

● Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Ş. Nezih Kuleyin

● Yazar
● Ankara Araştırmacısı

Prof. Dr. Gökhan Özbilgin

● Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi
● Kamu Bilişimciler Derneği Başkanı

Aydın Özsoy

● Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı

Naz Öztürk

● Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı

Uğur Sarı

● Mamak Belediye Başkan Yardımcısı

Tevfik Volkan Severcan

● Tiyatro Oyuncusu
● Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin

● Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Görevlisi
● Kent Planlama, Kent Yönetme ve Kent Konseyleri Uzmanı

Kevser Tekin

● Yüksek İnşaat Mühendisi
● Türk Kadın Hareketi Derneği DK Üyesi
● Kırım Tatarları Kültür ve Dayanışma Derneği YK Üyesi

Yasin Coşar Yağcı

● Mimar
● Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. Sinan Adıyaman

●Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi
● Türk Tabipler Birliği E. Başkanı

Ceren Anadol

● Turizmci
● TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkan Başdanışmanı

Yetiş Ali Aslan

● Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı

Ali Ayvazoğlu

● T.C Ankara Valiliği İl Kültür Turizm Müdürü

Selçuk Balcı

● Sanatçı

Derya Başyılmaz

● Mimar
● TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı

Serkan Bedirhanoğlu

● Avukat
● Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı

Özgür Cinalioğlu

● IT Destek Uzmanı
● Aydos Dernekler Federasyonu Genel Başkanı

Burcu Çetinkaya

● Ralli Pilotu
● Televizyon Sunucusu

Nuray Demirer

● TAV Esenboğa Genel Müdürü
● Mimar

Edibe Sinem Ersoy

● Serabral Palsili Çocuklar Derneği Genel Sekreteri
● AKK Engelli Meclisi

İsmail Fidan

● Yapımcı
● Yönetmen
● Rafadan Tayfa Çizgi Dizi

Birten Gökyay

● Gökyay Vakfı Kurucusu
● Nurus Kurucusu

Barış Işık

● TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Genel Başkanı

İsmail Kara

● Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı

Ergün Kılıç

● Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı

Mustafa Köroğlu

● Avukat
● Ankara Baro Başkanı

Sermurat Küçükgül

● Mimar
● Ankara Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı

Züleyha Özcan

● Mühendis
● Mühendis ve Mimar kadınlar Derneği Kurucu Üyesi
● TOBB Kadın Girişimciler Temsilcisi

Ahmet Öztürk

● Pursaklar Belediye Başkan Yardımcısı

Ulvi Sakarya

● Polatlı Ticaret Odası Başkanı
● Polatlı OSB YK Başkanı
● Gümrük ve Turizm İşletmeleri YK Üyesi

Ömer Sarıoğlu

● Kuaför
● Ankara Profesyonel Kuaförler Derneği

Nazmi Şahin

● İnşaat Mühendisi
● Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Başkanı

Ömer Şan

● Gazeteci
● Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi Başkanı

Cevdet Toptaş

● Güvenlik Teknolojileri Uzmanı
● Büyükşehir Belediyesi Ankara Spor Kulübü Başkanı

Dr. Enis Yeter

● E. Vali
● E. Çalışma Müsteşarı
● T.C. İşleri Bakanlığı E. Mahali İdareler Genel Müdürü

Soyadlarına Göre Alfabetik Olarak Sıralanmıştır