Ankara Kent Konseyi'nden Keçiören Belediyesine Ziyaret

Ankara Kent Konseyi’nden Keçiören Belediyesine Ziyaret

Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz beraberindeki icra, yönetim ve çalışma meclisi başkanları ile birlikte Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan’ı ziyaret etti. Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ziyareti sırasında “Her yerde seçim kazanıldı ama Keçiören’de kardeşlik kazandı” dedi.

Nazlı ÖNGÖREN/ANKARA-BHA

Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve heyetini Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan ve Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Karadağ, Tolga Turgut, Emri Can Tunç, Bayram Ceyhan, Serkan Bedirhanoğlu karşıladı. Keçiören Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Özarslan ziyaretleri için Ankara Kent Konseyi heyetine teşekkür etti.
Ankara Kent Konseyiyle çok yol yürüyeceklerini belirten Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan, “Başkanımız Sayın Halil İbrahim Yılmaz ve heyetinin gelmesinden son derece onurlu ve mutluyuz. Böylesine Ankara’mıza faydalı olan bir konseyinde Keçiören Belediyemize vereceği desteği şimdiden hayal edebiliyoruz ve bununla birlikte kent konseyle çok yol yürüyeceğiz. İyi ki geldiniz sağ olun var olun sefalar getirdiniz.” dedi.

Keçiören’de kardeşliğin kazandığını söyleyen Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, “Bazı yerlerde rüzgar denilebilir bazı yerlerde başka şeyler söylenebilir ama burada emek var A’dan Z’ye olağanüstü bir emek verilmiş. Burada aslında müthiş bir barışı kazandırdınız, seçimi değil. Her yerde seçim kazanıldı ama burada kardeşlik kazandı. Yeni bir aile kurdunuz, odalarda onu gördük biz. Herkes sevgiyle birbirini muhafaza ediyor. O açıdan ben Keçiören Belediyesi’nin yakın incelenmesi ve devamında buradaki hukukun devam etmesi gerektiğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Yazılar